Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

3Style nowym partnerem!!!

Przedstawiamy naszego nowego Partnera, dzięki któremu na wyjazdach oraz na stoku będziecie mieli okazję przetestować najnowsze dechy marki Völkl, czy też wiązania Flux, oraz zakupić je za naszym pośrednictwem na Wyciąg narciarski Siglany !! Dziękujemy Captain Morgan!!

Specjalistyczny sklep snowboardowy 3Style istnieje od jesieni 2001 roku, lecz jego założyciele poważnie zajmują się snowboardem od początku lat 90-tych ubiegłego stulecia i mają za sobą starty w wielu zawodach, setki dni spędzonych na stokach.Poza tym zawsze można tu liczyć na fachową poradę, przyjemny klimat i ciepłą, luźną atmosferę.

 

O sobie, sami: Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować wysokiej jakości markowy sprzęt, ale przede wszystkim fachowo go dobrać do potrzeb konkretnego klienta. Co ważne, głównym kryterium przy doborze sprzętu nie jest tu zdarcie z Was ostatniego grosza, lecz Wasze maksymalne zadowolenie podczas korzystania z zakupionego u nas sprzętu. Znajdziecie u nas wszystko, co jest potrzebne snowboardziście - od deski, butów i wiązań, przez fachowe ciuszki, aż po wszelkie niezbędne akcesoria.

 

WWW.SKLEPSBOWBOARDOWY.PL