Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Atrakcje z Life's Extreme - sezon letni 2014

Pierwsza z naszych atrakcji, jaką przygotowaliśmy dla Was na sezon letni to Extremalne Loty Motolotnią!!! Entuzjaści mocnych wrażeń na pewno się nie zawiodą mogąc pomknąć 80km/h na wysokości przekraczającej 300m nad ziemią….

Jeśli masz ochotę zacząć swoją przygodę ze sportami powietrznymi, lub po prostu poszukujesz mocnych  wrażeń to koniecznie musisz spróbować lotu motolotnią.  Przygotuj się na niezapomniane widoki, oraz adrenalinę towarzyszącą przelotowi !! 

Motolotnia składa się ze skrzydła i podwieszonego wózka wyposażonego w silnik śmigłowy, dzięki któremu możliwe jest rozwijanie  prędkości przekraczających 80km/h. Głównym atutem tego sportu jest nie tylko prędkość, ale również możliwość podziwiania krajobrazów z różnych perspektyw. Dzięki motolotni zobaczysz świat z wysokości zarówno 2m jak również ponad 300!! 

Loty realizowane są przez doświadczonych pilotów z Obornickiego Stowarzyszenia Lotniczego w 3 pakietach:

10min – 150zł           Rezerwuj teraz

15min – 190zł           Rezerwuj teraz

20min – 260zł           Rezerwuj teraz

 (W uwagach należy wpisać proponowany termin lotu)

 

 

Wszelkie pytania i prosimy kierować na : kontakt@sportyextremalne.com

Lub telefonicznie: Piotr (791-090-114)