Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Banana Kite n Surf - startujemy z sezonem 2018

Cześć,
Jak co roku zawitaliśmy na okres wiosenno - jesienny na półwysep Helski. Ten sezon wiąże się jednak z wieloma zmianami w tym także miejscem naszego stacjonowania. Od początku maja możecie nas znaleźć w Banana Kite n Surf - nowym projekcie który stworzył się wspólnie w głowach kilku wizjonerów i usadowił na dworcu w Chałupach (dawny lokal Huna Bar) ;) .

Oprócz szkoleń Kite na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym także na morzu, oraz freestyle, Wave, kursów IKO prowadzone będą także zajęcia z surfingu, cały czas działa prężnie także w szkółce kite mechanik - więc z wszelkiego typu problemami ze sprzętem zapraszamy do konsultacji i napraw . Od Czerwca działać będzie także pierwszy na półwyspie stacjonarny sklep Majesty gdzie będziecie mogli obejrzeć i kupić rzeczy z najnowszych kolekcji przygotowanych na sezon 2019. Wszystkich pomysłów jeszcze nie zdradzamy ale obiecujemy że będzie kolorowo :) - Banana Kite n Surf !