Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Extremalne Dzieciaki - Szkolenia narciarskie dla dzieci!

Szkolenie grupowe przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Szkolenia przeznaczone są dla dzieci, które już zasmakowały pasji narciarstwa, potrafią samodzielnie wjeżdżać wyciągiem talerzykowym i zmieniać kierunek  jazdy na stoku.

Nauka i zabawa w grupie pomaga łatwiej przyswoić wszystkie umiejętności narciarskie, które dzieci będą zdobywać pod okiem naszych instruktorów. Codziennie czeka na Was wspólna rozgrzewka i dużo ciekawych ćwiczeń prowadzonych w formie zabawy, a w jeździe sportowej pomoże nam Kubusiowy slalom.

W grupie szkoleniowej uczestniczy od 5 do 8 dzieci, a nasza zimowa zabawa będzie trwała przez 5 dni (od poniedziałku do piątku). Dzieci pod opieką instruktora spędzają 3 godziny na stoku z wliczoną przerwą na ciepły napój i słodki smakołyk.  Zajęcia zaczynamy od 9:00 bo wtedy wszyscy mali narciarze są wypoczęci i mają najwięcej siły do śnieżnych  szaleństw.

Na koniec naszego szkolenia rozgrywamy mini zawody, aby rodzice mogli zobaczyć czego nauczyliśmy się przez cały tydzień, wszyscy mali zawodnicy otrzymują na koniec kursu dyplom i drobny upominek.

Szkolenie odbywa się na Stoku Siglany w Wiśle. Koszt szkolenia to 400 zł.

 

Cena  zawiera:

- szkolenie i opiekę instruktora przez 3h dziennie (5 dni w tygodniu)

- karnety na wyciąg Siglany

- ciepły napój i słodką przekąskę w trakcie przerwy

- dyplom i drobny upominek na koniec szkolenia

- dobrą zabawę i wspaniałe wspomnienia J

 

Codziennie spotykamy się w wypożyczalni sprzętu zimowego na terenie stoku Siglany o 08:50 (prosimy o punktualność), tam też rodzice będą mogli odebrać swoich małych narciarzy po szkoleniu. Każdy uczestnik szkolenia musi posiadać kask narciarski.

Zapisy i wszelkie pytania prosimy kierować na maila kontakt@sportyextremalne.com lub telefon 660 754 895 (Marta).  

 

 

 

Terminy naszych szkoleń:

1.  19 - 23.01.15 r.

2.  26 -30.01.15 r.

3.  02 - 06.0215 r.

4.  09 - 13.02.15 r.

5.  16 - 20.02.15 r.

6.  23 - 27.02.15 r.

 

Grupa szkoleniowa rusza przy zgłoszeniu się minimum 5 osób. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć jeśli nie zgłosi się wystarczająca ilość osób lub warunki pogodowe nie pozwolą na bezpieczne przeprowadzenie zajęć.

W przypadku niewystarczających umiejętności dziecka lub nieutworzenia się grupy, zapraszamy na szkolenia indywidualne.