Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Komisja PZN wybrała trenerów kadr snowboardu!

W dniu 30 września 2014 roku Komisja Konkursowa Polskiego Związku Narciarskiego dokonała rozstrzygnięcia konkursu na stanowiska: Trenera Kadry Alpejskiej w snowboardzie, Trenera Kadry Snowboardcross, Trenera Kadry Halfpipe oraz Trenera Kadry Slopestyle. 

Trenerem Kadry Alpejskiej w snowboardzie wybrany został Piotr Skowroński. To absolwent AGH, trener snowboardu II klasy, przez wiele lat był szkoleniowcem kadry alpejskiej w Polskim Związku Snowboardu.

Trenerem Kadry Snowboardcross został Mariusz Kufel. To trener snowboardu II klasy, pełnił funkcję szkoleniowca kadry snowboardcross w Polskim Związku Snowboardu, a także w SMS Szczyrk i AZS AWF Katowice.

Kadrą Halfpipe opiekować się będzie Władysław Ligocki - trener snowboardu II klasy, w przeszłości trener kadry halfpipe w PZS, największe sukcesy osiągnął z Pauliną Ligocką.

Natomiast trenerem głównym Kadry Slopestyle wybrany został Michał Ligocki, olimpijczyk z Turynu, Vancouver i Soczi, uczestnik mistrzostw świata w latach 2005-2011, mistrz Uniwersjady, siódmy zawodnik klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w halfpipe w sezonie 2009/10. Posiada stopień trenera II klasy w snowboardzie.

 

źródło: pzn.pl