Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Nawiązanie współpracy z Biurem Podróży Sport Vita

Odkrywamy przed Wami rąbek tajemnicy! Od tego roku wszystkie nasze wyjazdy zagraniczne będą odbywały się przy wsparciu Gliwickiego biura podróży - Sport Vita.  Dzięki tej współpracy możecie być spokojni o organizację naszych wyjazdów - zajęli się tym specjaliści o ugrunotwanej pozycji, działający na rynku od wielu lat. My natomiast możemy teraz w pełni poświęcić się dla naszych kursantów i uczestników wyjazdów, tak byście mogli korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia robiąc jescze większy progres!

 

O SportVita:

To uznany na polskim rynku organizator wyjazdów narciarskich i snowboardowych do Włoch i Austrii. Od 1995 roku są organizatorem wyjazdów dla miłośników białego szaleństwa. Przez wiele lat biuro prowadzone było jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Z uwagi na stale rosnącą liczbę klientów, dla podniesienia wiarygodności w 2010 roku firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dla klienta oznacza to odpowiednie zaplecze kapitałowe i doświadczenie organizacyjne zdobywane przez te wszystkie lata.

Zespół SportVita

Jakość to nie tylko starannie dobrane hotele, to także pasja i oddanie ludzi pracujących nad ofertą od samego jej początku. Już w okresie planowania, czyli wyboru regionu, hotelu i skipassu, aż po realizację wyjazdu pracują nad nim nie tylko specjaliści i profesjonaliści, ale także miłośnicy białego szaleństwa.

Mamy wieloletnie doświadczenie, kompetencje i partnerów, na których możemy polegać. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną obsługę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją – jesteśmy kreatywni, kompetentni i zaangażowani. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół imprezy, by Wasz wyjazd zapewnił udany wypoczynek, kompetentną obługę oraz bezpieczeństwo.