Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Start sezonu Kite 2021

Oficjalnie rozpoczynamy sezon Kite '21 ! My już dotarliśmy nad Bałtyk i właśnie sprawdzamy dla Was nową lokalizację i aktualne warunki na znanych i lubianych spotach w rejonie zatoki Puckiej. Jesteśmy do waszej dyspozycji nad Polskim morzem od początku maja do końca września. Serdecznie zapraszamy na szkolenia kite indywidualne/ w parach, zajęcia z surfingu, jogi, nordic walking.

Oprócz szkoleń, chętnie pomożemy gdyby Twój latawiec wymagał napraw typu - klejenie nieszczelnych tub, zaworów, drobne uszkodzenia poszycia, bar wymagał wytrymowania, lub może poszukujesz części zamiennych do swojego latawca? Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas!

Dzięki sporej mobilności jaką zyskaliśmy przenosząc się w nowy region pomorza - Błota Karwieńskie, możemy dopasować się do Waszych potrzeb i zainteresowań - Bardzo szeroka plaża, brak palików i innych przeszkód terenowych daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dzięki czemu jest to idealne miejsce do rozpoczęcia przygody z latawcem, pierwszych prób pływania na morzu, czy też podnoszenia poziomu w pływaniu wave. Dla osób spędzających czas w regionie półwyspu Helskiego, jesteśmy dostępni po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową, lub telefoniczną. Możemy podjechać pod wybrany przez was spot! Dla osób zainteresowanych szkoleniem na śródlądziu - mamy do dyspozycji jezioro Żarnowieckie pozwalające przy odpowiednich kierunkach wiatrowych na bezpieczną naukę pływania w bardziej wymagających warunkach.

Kontakt:
kontakt@sportyextremalne.com
Tel. 791-090-114 (Konar)
Tel. 660-754-895 Marta

Adres
Karwieńskie Błota II
84-105 Krokowa
Wczasowa 140
54°49'29.3"N 18°10'03.1"E

Termin: Maj - Wrzesień

Miejsce prowadzenia szkoleń: Błota Karwieńskie II, Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Puck, Osłonino, Jeź. Żarnowieckie