Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Terminy kursów Asystenta i Instruktora IKO sierpień 2019

Kurs Asystenta Instruktora (AITC)

Terminy:
22.-26.08.2019
04-08.09.2019

Kurs dedykowany dla osób chcących podnieść swoje umiejętności oraz wiedzę z zakresu kitesurfingu. Na kursie nauczamy podstaw teoretycznych związanych z bezpieczeństwem, metodyką nauczania, aerodynamiką oraz wielu innych tematów.
Praktyka podczas kursu to minimum 12h spędzonych z prawdziwymi studentami.
Kurs jest prowadzony przez wykwalifikowanych Asystentów Trenerów. Trwa 5 dni (8 godzin zajęć dziennie). Ze względu na jakość kursu maksymalna ilość uczestników to 8 osób.

Wymagania:

ukończone 16 lat
umiejętności jazdy na poziomie IKO 4 (skok z grabem, jibe)
uiszczenie zaliczki na konto organizatora

Więcej informacji Watsap: +48607953252 e-mail: bananakitesurf@gmail.com

Kursy Instruktora IKO (ITC)

Terminy:
28.08.-01.09.2019

Dołącz do elity instruktorów kitesurfingu. Kurs instruktorski IKO to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć międzynarodową, profesjonalną karierę. Naucz się jak w bezpieczny i efektywny sposób przekazywać wiedzę zarówno początkującym studentom, jak i średniozaawansowanym oraz niezależnym kitesurferom. Kluczowe elementy, takie jak krzywa uczenia się, stan emocjonalny studenta oraz podstawy komunikacji nie będą już niewiadomą na koniec kursu. Pomoce naukowe, takie jak plany zajęć, arkusze informacji zwrotnych oraz praktyka z prawdziwymi kursantami dadzą Ci pełny obraz, jak wygląda praca instruktora kitesurfingu IKO.
Całość trwa 5 dni (8 godzin zajęć dziennie). Ze względu na jakość kursu maksymalna ilość uczestników to 8 osób.

Wymagania:

ukończone 18 lat
posiadanie aktualnej licencji Asystenta Instruktora
uiszczenie zaliczki na konto organizatora

Więcej informacji Watsap: +48607953252 e-mail: bananakitesurf@gmail.om

Organizatorem Kursu jest -Banana Kite n Surf licencjonowana szkoła kitesurfingu IKO (International Kiteboarding Organization). Licencja IKO daje gwarancję znalezienia pracy w języku angielskim i polskim na całym świecie. Wiedza oraz ćwiczenia praktyczne zawarte w kursie mają za zadanie nauczyć Was jak bezpiecznie łączyć przyjemne z pożytecznym podczas nauki kitesurfingu, zachowując jednocześnie indywidualny styl każdego z Was.