Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Trickboardy już w sprzedaży!!

Mamy wielką przyjemność przedstawić naszego nowego partnera - markę Trickboard. Teraz na każdym organizowanym przez nas wyjeździe, imprezie czy szkoleniu będzie możliwość przetestowania tego innowacyjnego przyrządu do ćwiczeń zmysłu równowagi, tak potrzebnego podczas uprawiania wszelkiego typu sportów.

Szkoła Sportów Extremalnych została także przedstawicielem marki Trickboard, dzięki czemu za pośrednictwem naszej strony internetowej, czy też wszędzie tam gdzie się pojawimy będzie można zakupić swój zestaw w odjechanych grafikach.

Czym jest trickboard?

TrickBoard

to przyrząd do ćwiczeń i treningu, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, który umożliwia rozwój zdolności motorycznych oraz podnosi czucie własnego ciała. Został on zaprojektowany przy współpracy z wysokiej klasy sportowcami. Dzięki ich doświadczeniom oraz poprzez wykorzystanie wiedzy specjalistów o układzie nerwowym człowieka, udało się stworzyć nowatorskie narzędzie, które pozwala rozwijać koordynację nerwowo-mięśniową ćwiczących. TrickBoard stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w każdej dyscyplinie sportowej jak np.: snowboard, narty, windsurfing, kitesurfing, skimboard, wakeboard, sztuki walki, tenis, lekkoatletyka, fitness i wiele innych.

Niezależnie od tego, czy trenujesz wyczynowo, czy też ćwiczysz dla własnej przyjemności TrickBoard zapewni Ci:
- skuteczny trening proprioceptywny (czyli rozwój zmysłu orientacji ułożenia kończyn, który jest niezbędny np. przy prawidłowym planowaniu odruchów)
- kompleksowy trening mięśni całego ciała
- możliwość treningu na małej powierzchni, np. w domu
- świetną zabawę
- nieograniczoną ilość ćwiczeń

Trickboard Junior

Zaprojektowany specjalnie dla juniorów. Jest lekki, bardziej zwrotny, pozwala łatwiej wykonywać tricki! Stworzony po to, żeby ćwiczenia stały się jeszcze bardziej atrakcyjne i przynosiły dzieciom jeszcze więcej radości!

Deska dla juniorów do ok. 60 kg.

  źródło: www.trickboard.pl

Do każdego trickboarda dodawany jest w zestawie wałek (posiadamy na stanie oprócz standardowych czarnych także wałki w kolorze żółtym oraz niebieskim). 

Wszystkie zamówienia i pytania: piotr@sportyextremalne.com lub 791-090-114 (Konar)

Dostępne modele: