Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Witamy nowego partnera - Majesty

Z nieukrywaną przyjemnością, przedstawimy naszego najnowszego partnera - firmę Majesty dzięki której będziecie mieli okazję przetestować na naszych wyjazdach najnowszy sprzęt narciarski jak również za naszym pośrednictwem zakupić ciuchy oraz akcesoria najwyższej jakości w super cenach! 

O firmie:

Majesty to prawdziwie niezależna marka freeskiingowa, która powstała żeby łączyć najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane przy produkcji nart z zaawansowanym projektowaniem graficznym.

Piszą o sobie: "Od samego początku mieliśmy wizję nart, które odmienią scenę freeskiingową. Nie stroniliśmy od radykalnych rozwiązań i wizjonerskich pomysłów wspieranych przez najwyższą jakość składania nart. Zaawansowana technologia i najwyższej klasy materiały używane do produkcji nart gwarantują najwyższą jakość naszych produktów."

Narty testowane są na stoku przez światowej klasy zawodników i instruktorów. Przykładamy wagę do ręcznego wykańczania naszych produktów. Dzieki naszemu sprzetowi, poprawicie swoje jazdę w dowolnych warunkach terenowych. Bez względu na to czy będą to oblodzone żleby czy miejskie poręcze - Majesty to najlepszy wybór!