Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Zakończenie sezonu - Livigno 2014

Szkoła Sportów Extremalnych „Life’s Extreme” zaprasza do skosztowania przepysznego drinka – Livigno – który to najlepiej smakuje podawany w promieniach słońca, kwietniową porą, z dużą ilością śniegu. Przeżyjcie niezapomniany wyjazd do jednej z najpopularniejszych europejskich miejscówek, pozwalającej na uprawiania nie tylko sporów zimowych, ale również chilling w strefie bezcłowej, imprezowanie do rana, czy spokojny wypoczynek w gronie znajomych. 

Termin: 12 – 19.04.2014

Cena: 1200 zł

Informacje dodatkowe:

  • Zaliczka  650 zł (+ opłata za szkolenie), płatna do 15.03.2013, na konto Life’s Extreme
  • Pozostałe 550 zł płatne do 29.03.2013 na konto Life’s Extreme
  • Cena z dojazdem własnym 1000zł

 

Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich snowboarderów i narciarzy chcących pozytywnie zakończyć sezon 2013/14!!!

 

Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z lekcji indywidualnych z naszymi instruktorami.

 

Livigno:

Livigno to miejscowość, która ze względu na swój mikroklimat często nazywana jest „Piccolo Tibet”. Śnieg leży tu od grudnia do połowy maja. To raj dla narciarzy i snowboardzistów, którzy mogą poszaleć na stokach usytuowanych po dwóch stronach doliny położonej na wysokości ponad 1800 metrów. W dolinie usytuowane jest Livigno, niewielka miejscowość tętniąca życiem niemal przez cały rok…

Długie, bardzo dobrze przygotowane stoki, pewny śnieg i nowoczesne wyciągi to gwarantuje Livigno – jedna z najlepszych i najbardziej znanych stacji w Europie. Położona w sercu Alp Retyckich miejscowość, zapewnia nie tylko doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, ale także rozrywkę na najwyższym poziomie do późnych godzin nocnych (lub wczesnych porannych J ), jak również strefę bezcłową będącą rajem dla zakupoholików!!

Ośrodek:

Livigno gwarantuje doskonałe warunki dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę ze snowboardem czy nartami (wiele łatwych, typowo ćwiczebnych tras), jak również dla profesjonalistów, którzy poszukują konkretnych stoków do przetestowania możliwości swojego sprzętu. Łącznie do dyspozycji gości oddanych jest tu 140 km tras zjazdowych (w tym 10 km tras czarnych) oraz praktycznie nieograniczone możliwości jazdy w głębokim śniegu poza wytyczonymi szlakami. Livigno posiada także 2 snowparki z halfpipem, skoczniami, railami, boxami, boardercross’em, czy poduchą do nauki skoków.

 

Zakwaterowanie:

Apartamenty kategorii: TOP CLASS,  mieszczą się w północnej części Livigno, przystanki skibusów znajdują się praktycznie pod samymi apartamentami, dzięki czemu dotarcie do wyciągów jest bardzo wygodne. Apartamenty są świeżo po renowacji, która zakończyła się (w zależności od apartamentu) w latach 2008 - 2012 r. Centrum miasta ze sklepami, pubami czy  restauracjami znajduje się około 20 - 15min pieszo od domu. Poniżej prezentujemy zdjęcia przykładowego apartamentu.

 

 

 

Cennik szkoleń:

 

Szkoła Sportów Extremalnych „Life’s Extreme” zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu na II oraz III Stopień SITS. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących podnieść swój poziom zaawansowania w jeździe technicznej, freestyle, freeride, oraz sportowej, a w przyszłości także otrzymaniem stopnia Instruktora SITS

 

Zajęcia na stoku prowadzone są przez wykwalifikowaną  kadrę  instruktorów z uprawnieniami PZN, MENiS, SITS, IVSI, zgodnie z systemem szkolenia  powyższych związków.

 

Narciarstwo:

Przygotowanie do kursów Instruktorskich SITN-PZN - 450 zł (4h dziennie zajęć z instruktorem na stoku, videocoaching, wykłady, jazda sportowa - tyczki)

 

Lekcje indywidulane - 1h/50zł (zniżki przy większej ilości osób oraz godzin)

 

Snowboard:

 

Szkolenie na stopnie SITS - wraz z egzaminem, oraz wydaniem legitymacji (więcej na temat systemu szkolenia pod adresem http://www.sits.org.pl/ )

 

Kurs na I stopień sprawności technicznej- 300 zł

Kurs na II stopień sprawności technicznej- 550 zł

Kurs na III stopień sprawności technicznej- 650 zł

 

Lekcje indywidulane - 1h/50zł (zniżki przy większej ilości osób oraz godzin)

CENA ZAWIERA:

- 7 noclegów w apartamentach

- taksę klimatyczną,

- korzystanie z pościeli, ręczników kąpielowych i kuchennych,

- Opiekę instruktorów/pilotów przez cały pobyt

- Ubezpieczenie NNW

- 6 dniowy Skipass

 

Dla uczestników wyjazdu udostępniamy bezpłatnie trickboardy oraz slackline.

Cena nie obejmuje:

- kaucji zwrotnej za apartament ( 50 €/ osoba)

- Udziału w szkoleniach na stopnie SITS

 

Zgłoszenie:

Zgłoszenia na wyjazd proszę przesyłać na maila: kontakt@sportyextremalne.com lub pod nr Tel. 509-060-530 (Łukasz)