Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: colorbox_multivalue_index w colorbox_field_formatter_view() (linia 481 z /home/sportye/domains/sportyextremalne.com/public_html/sites/all/modules/colorbox/colorbox.module).

Zimą znajdziecie nas na Stożku!!!

Wielki Stożek (998 m.n.p.m.) należy do najwyższych i najważniejszych szczytów otaczających Wisłę. Po północno-wschodniej stronie góry mieści się Ośrodek Narciarski Stożek. To wymarzone miejsce dla narciarzy i snowboardzistów, poszukujących wymagających stoków jak również odpowiedniej przestrzeni do nauki i doskonalenia techniki jazdy. Urozmaicone, sztucznie naśnieżone i wyratrakowane trasy oraz rozpościerająca się ze szczytu piękna panorama Beskidów, to główne atuty ośrodka. Do dyspozycji gości oddane zostały 3 wyciągi – 2os. krzesło, oraz dwa małe wyciągi talerzykowe przeznaczone dla osób uczących się. Na spragnionych i głodnych czekają bary przy dolnej stacji oraz schronisko całoroczne pod samym szczytem Stożka.

W sezonie 2013/14 na terenie ośrodka rozpoczęła działalność Szkoła Sportów Extremalnych „Life’s Extreme” prowadząca zajęcia indywidualne, grupowe jak również szkolenia na klasy sprawności SITS. Cennik lekcji oraz terminy szkoleń dostępne w zakładce „szkolenia i wyjazdy”

Naszych instruktorów będzie można również spotkać na stokach: Czupel oraz Siklany w Wiśle.