Start sezonu Kite 2021

Oficjalnie rozpoczynamy sezon Kite ’21 ! My już dotarliśmy nad Bałtyk i właśnie sprawdzamy dla Was nową lokalizację i aktualne warunki na znanych i lubianych spotach w rejonie zatoki Puckiej. Jesteśmy do waszej dyspozycji nad Polskim morzem od początku maja do końca września. Serdecznie zapraszamy na szkolenia kite indywidualne/ w parach, zajęcia z surfingu, jogi, nordic walking.

Oprócz szkoleń, chętnie pomożemy gdyby Twój latawiec wymagał napraw typu – klejenie nieszczelnych tub, zaworów, drobne uszkodzenia poszycia, bar wymagał wytrymowania, lub może poszukujesz części zamiennych do swojego latawca? Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas!

Dzięki sporej mobilności jaką zyskaliśmy przenosząc się w nowy region pomorza – Błota Karwieńskie, możemy dopasować się do Waszych potrzeb i zainteresowań – Bardzo szeroka plaża, brak palików i innych przeszkód terenowych daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dzięki czemu jest to idealne miejsce do rozpoczęcia przygody z latawcem, pierwszych prób pływania na morzu, czy też podnoszenia poziomu w pływaniu wave. Dla osób spędzających czas w regionie półwyspu Helskiego, jesteśmy dostępni po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową, lub telefoniczną. Możemy podjechać pod wybrany przez was spot! Dla osób zainteresowanych szkoleniem na śródlądziu – mamy do dyspozycji jezioro Żarnowieckie pozwalające przy odpowiednich kierunkach wiatrowych na bezpieczną naukę pływania w bardziej wymagających warunkach.

Kontakt:
kontakt@sportyextremalne.com
Tel. 791-090-114 (Konar)
Tel. 660-754-895 Marta

Adres:
Karwieńskie Błota II
84-105 Krokowa
Wczasowa 140
54°49’29.3″N 18°10’03.1″E

Termin: Maj – Wrzesień

Miejsce prowadzenia szkoleń: Błota Karwieńskie II, Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Puck, Osłonino, Jeź. Żarnowieckie