sprzęt sportowy

Poszukujesz nart, desek, wiązań dla siebie lub bliskich? Zbliża się zima a nadal nie masz ciepłych rzeczy ? Może chciałbyś się zaopatrzyć w Trickboard’a by przygotowywać formę do sezonu? Interesują Cię narzędzia serwisowe i smary? Być może szukasz na prezent kasku, gogli ? Nie wiesz jednak jak w gąszczu ofert sprzętu wybrać tą najbardziej optymalną? Napisz do nas! Dzięki współpracy z czołowymi firmami z branży sportów zimowych za naszym pośrednictwem możesz nabyć w bardzo dobrych cenach sprzęt firm takich jak: Flux, Rome, Völkl, Nobile, Majesty, Swans, Toko, Xenon , Eleveight, Trickboard.

W celu uzyskania informacji na temat aktualnych modeli jakie mamy na stanie prosimy o kontakt z biurem 🙂

Wszystkie zamówienia i pytania: piotr@sportyextremalne.com lub 791-090-114 (Konar)

Majesty to prawdziwie niezależna marka freeskiingowa, która powstała żeby łączyć najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane przy produkcji nart z zaawansowanym projektowaniem graficznym.

Piszą o sobie: „Od samego początku mieliśmy wizję nart, które odmienią scenę freeskiingową. Nie stroniliśmy od radykalnych rozwiązań i wizjonerskich pomysłów wspieranych przez najwyższą jakość składania nart. Zaawansowana technologia i najwyższej klasy materiały używane do produkcji nart gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.”

Narty testowane są na stoku przez światowej klasy zawodników i instruktorów. Przykładamy wagę do ręcznego wykańczania naszych produktów. Dzieki naszemu sprzetowi, poprawicie swoje jazdę w dowolnych warunkach terenowych. Bez względu na to czy będą to oblodzone żleby czy miejskie poręcze – Majesty to najlepszy wybór!

Firma SWANS jest pionierem we wprowadzeniu do gogli wielu nowinek zwiększających komfort i bezpieczeństwo użytkownika, np. pierwsze szyby z polaryzacją (1995), zawór wyrównujący ciśnienie między szybami (1998), system CLARITEX (2005) zachowujący czystość szyby przy największych nawet opadach deszczu czy śniegu.Podstawą koncepcji produktów jest z jednej strony maksymalna ochrona naszych oczu, a z drugiej strony wspomaganie procesu widzenia, nawet podczas najtrudniejszych dla oka warunków. Dlatego szyby w goglach SWANS charakteryzują się najwyższym poziomem technicznych i optycznych rozwiązań, pozwalających na pełną ich integrację z naszym systemem widzenia.
Specjalną troskę firma SWANS przykłada do gogli dla osób noszących okulary. W kolekcji jest kilka modeli takich gogli, w tym także gogle z polaryzacją, co jeszcze niedawno wydawało się technicznie niemożliwe. Kolekcję uzupełnia bogata oferta gogli dziecięcych, które dzięki lekkości, doskonałej uszczelce i wyjątkowej jakości widzenia pozwalają dzieciom zapomnieć o tym, co mają na twarzy.

Ważne podkreślenia jest to, że wszystkie gogle SWANS wyposażone są w najtrwalszy system anti-fog, zatapiany w szybie na poziomie produkcji. Jest więc niezawodny!

Oczywistym uzupełnieniem zimowej kolekcji SWANS są kaski. W ofercie mamy dwa rozwiąznia konstrukcyjne: kaski pełne (tzw. twarde) i kaski z miękkimi nausznikami. W obu rozwiązaniach możemy wybierać miedzy bardziej lub mniej zaawansowanymi modelami.

W 1993 roku gdy na mapie snowboardowej było raptem kilka firm pojawia się FLUX wydając swój pierwszy model, który był początkiem podróży marki będącej pionierem różnych innowacji w świecie wiązań snowboardowych.
Sezon 2017/2018 to 25 rocznica powstania FLUX – w tym roku wydane zostaną nowe modele z różnymi pomysłami i technologiami, a także powracają buty FLUX, wszystko po to by stworzyć idealnie dopasowany zestaw.
FLUX nadal pozostaje przykładem tworzenia produktów, które pasują do stóp każdego użytkownika i stylu jazdy.

Firma TOKO powstała ponad 100 lat temu, zaczynając w branży wojskowej i pielęgnacji tekstyliów. Wieloletnia tradycja i doświadczenie pozwala oddawać w ręce klientów firmy innowacyjne produkty, najwyższej jakości i wyjątkowej wydajności. Znakiem rozpoznawczym firmy są: woski, narzędzia i produkty do pielęgnacji nart i desek. Jak również preparaty do tkanin oraz buty zapewniające ich najwyższą możliwą funkcjonalność przez długi czas. Jeśli używasz naszych produktów prawidłowo, twoje ulubione przedmioty będą służyć dłużej – czy to w śniegu, czy w deszczu i wietrze. Gdziekolwiek jesteś na zewnątrz – możesz polegać na TOKO. Swiss Technology oznacza najlepszą jakość, funkcjonalność i opiekę. Od założenia TOKO w 1916 r. Siedziba główna TOKO z zarządzaniem, marketingiem, zarządzaniem produktami oraz działem badawczo-rozwojowym mieści się w Szwajcarii.

Pamiętaj!
Prawidłowe woskowanie pozwala nartom i desce ślizgać się po śniegu jeszcze łatwiej. Ostre krawędzie zwiększają bezpieczeństwo. Właściwe mycie i impregnacja ubrań pozwala Twojemu ciału oddychać i utrzymuje Cię w suchości.

Trickboard – Przyrząd do ćwiczeń i treningu, dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, który umożliwia rozwój zdolności motorycznych oraz podnosi czucie własnego ciała. Został on zaprojektowany przy współpracy z wysokiej klasy sportowcami. Dzięki ich doświadczeniom oraz poprzez wykorzystanie wiedzy specjalistów o układzie nerwowym człowieka, udało się stworzyć nowatorskie narzędzie, które pozwala rozwijać koordynację nerwowo-mięśniową ćwiczących. TrickBoard stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w każdej dyscyplinie sportowej jak np.: snowboard, narty, windsurfing, kitesurfing, skimboard, wakeboard, sztuki walki, tenis, lekkoatletyka, fitness i wiele innych.

Niezależnie od tego, czy trenujesz wyczynowo, czy też ćwiczysz dla własnej przyjemnościTrickBoard zapewni Ci:
– skuteczny trening proprioceptywny (czyli rozwój zmysłu orientacji ułożenia kończyn, który jest niezbędny np. przy prawidłowym planowaniu odruchów)
– kompleksowy trening mięśni całego ciała
– możliwość treningu na małej powierzchni, np. w domu
– świetną zabawę
– nieograniczoną ilość ćwiczeń