Rozpoczęcie sezonu Kite XXII

Majówka za nami, temperatury zaczynają zbliżać się do przyzwoitych, więc już oficjalnie potwierdzamy dotarcie do naszej siedziby letniej w Karwieńskich Błotach II! Sprzęt w wypożyczalni przygotowany i sprawdzony, instruktorzy uśmiechnięci i wypoczęci czekają już na Was!

Serdecznie zapraszamy na lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania – od „0” pozwalające rozpocząć swoją przygodę z kitesurfingiem w bezpieczny i przyjemny sposób, jak również zajęcia zaawansowane z techniki i podstaw Wave strapless, Freestyle TT. Organizujemy także spływy i wycieczki kite wybrzeżem, jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i potrzeby 🙂

Pojawiły się problemy z Twoim sprzętem? Z wszystkim drobnymi naprawami latawców i barów możesz zgłosić się do nas. Jeśli masz w planie zakup swojego sprzętu, lecz nie wiesz co wybrać chętnie doradzimy i pomożemy skompletować zestaw dopasowany do potrzeb.

W tym sezonie, jesteśmy do Waszej dyspozycji od maja do października w Karwieńskie Błoto II ul. Porannej Rosy. Szkolenia Kite w zależności od poziomu kursanta oraz warunków wiatrowych prowadzimy bezpośrednio na plaży w BK II lub na okolicznych spotach (Kuźnica, Chałupy, Puck).

Zapraszamy !! 🙂