o nas

Szkoła Sportów Extremalnych została założona w 2013 roku, od samego początku współpracujemy z Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Snowboardu jako patronacka szkoła. Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu sportów zimowych (snowboard, narty, snowkite, skitoury, splitboard ) oraz letnich (kite, wake, freebord, nordic walking). Zajęcia zimowe prowadzimy na terenie Szczyrku i okolic, oraz w trakcie wyjazdów zagranicznych. Latem szkolenia Kite prowadzimy w Karwieńskie Błoto II oraz na Zatoce Puckiej w zależności od kierunków i preferencji kursantów. Dla osób poszukujących mocniejszych wrażeń posiadamy także w ofercie loty motolotnią które gwarantują niezapomniane doznania.

Trochę o nas

Piotr “Konar” Konarski

Założyciel szkoły, Trener snowboardu SITS,PZN, Instruktor Zawodowy SITS, IVSI, MENiS, Instruktor PZKite , kierownik/wychowawca na obozach młodzieżowych, płetwonurek AOWD, żeglarz jachtowy, instruktor kuglarstwa, survivalu, animator czasu wolnego, Operator ścianki wspinaczkowej, Operator parku linowego, Operator wyciągu do nart wodnych, Ukończony kurs na wykonywanie prac wysokościowych z zastosowaniem technik alpinistycznych.

DCIM\100GOPRO

Marta Mikołajczak

Magister Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, animator czasu wolnego, instruktor narciarstwa MENiS, instruktor Nordic Walking i Fitness, pilot motolotniowy, wychowawca kolonijny, Doradca Toko Alpin&Snb, Operator ścianki wspinaczkowej, Operator parku linowego, Ukończony kurs wspinaczki sportowej, Operator wyciągu do nart wodnych, Ukończony kurs na wykonywanie prac wysokościowych z zastosowaniem technik alpinistycznych.

Zuzanna “Klint Istłót” Klęka

Instruktor Zawodowy SITS, MENiS, instruktor narciarstwa MENiS, instruktor koszykówki, parkour, crossfit, animator czasu wolnego, wychowawca na obozach i koloniach, ukończony kurs wspinaczki sportowej, Doradca Toko Alpin&Snb znajomość języka – starocerkiewnosłowiańskiego O_o

Wojciech “Kudłaty” Konarski

Instruktor Zawodowy ISIA, PZN, IVSI, MENiS, Asystent Instruktora SITS, ratownik WOPR, ratownik  kwalifikowanej  pierwszej pomocy ,instruktor Europejskiej Szkoły Resuscytacji  ,  Przodownik I stopnia  Górskiej Turystyki  Jeździeckiej w stylu  Western, płetwonurek  AOWD , starszy sternik motorowodny, instruktor spadochronowy, instruktor Krav Maga, instruktor ZHP, ukończony kurs lawinowy, uprawnienia do kierowania pojazdami BWP, do samodzielnych prac minerskich, oraz bycia białym misiem i Św. Mikołajem na stoku 🙂

Przemysław “Dylan” “Elvis” Tylman 

Mgr. Turystyki i rekreacji, Tech. Organizacji reklamy,  Instruktor Zawodowy ;SITS, MENiS, wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży, klasa taneczna S w stylu latynoamerykańskim, IV kiu w Judo, Operator wyciągu do nart wodnych, Właściciel WakePark Czeszki w Gliwicach

Przygodę ze sportami ekstremalnymi zaczął stosunkowo niedawno. Wcześniej wyrażał siebie po przez taniec, przy okazji zdobywając międzynarodową klasę taneczną „S”. Teraz całkowicie oddał się tańcom na jednej desce, pragnąc przekazać swoją wiedzę innym. Wolny czas spędza bardzo aktywnie, podróżując i szukając nowych wyzwań na śniegu, wodzie i betonie.

Motto życiowe: Snowboard, wakeboard & rock&roll

Marek Białas

Mistrz Polski w Freebordzie 2012, 2013, 2014 członek Freebord Polska Pro Team, uczestnik w wielu freebordowych imprezach (GMF, EBF, FRT). Szejper i konstruktor snowparków, Instruktor freebord, Instruktor snowboardu SITS, organizator imprez sportowych.

Na freebordzie preferuje Downhill, jestem członkiem BBT od 2011 roku. Na stałe związany z freebordem do którego gorąco wszystkich namawiam.Zimą oczywiście snowboard-freeride, szejpowanie i freestyle. Na co dzień pracuje i zajmuje się zajawkami.